top of page

MEESKOND

BHF_5400.jpg

HENRIK EELTEE

Henrik on meie meeskonnas esimene kontakt klientidele, pakkudes neile asjatundlikku nõu ja vastates nende päringutele. Lisaks klientide nõustamisele on ta võtmeisik raketibaasi tootearenduses, tehnilises toes ning vastutab ka meie veebipoe müügitegevuse eest. Tema roll meie tiimis toetab nii klientide rahulolu kui ka meie tootevaliku arendamist ja müüki. 

info@raketibaas.com

+372 588 444 66

KAIDO JÕEMA

Kaido on meie töökoja selgroog, kes paistab silma oma mitmekülgsete oskustega. Ta on tõeline meister tehniliste lahenduste väljatöötamisel, suutes keerukaid probleeme elegantselt lahendada. Talle meeldib ka metalli lehest voolida custom detaile ja anda neile erakordne viimistlus. Tema tööd iseloomustab eriline täpsus ja põhjalikkus, mille tulemus on alati kvaliteetne ja visuaalselt nauditav. Tema hoiab meid ka rajal, kus iga projekt on järgmisest veelgi kõrgemal tasemel.

BHF_5260.jpg
BHF_5380.jpg

HARLEY HEINASTU

Harley on raketibaasi meeskonna mitmekülgne talent, kes on osav nii elektri- kui ka metallitöödes. Tema julgus ja oskused võimaldavad tal suurepäraselt toime tulla igasuguste ülesannetega, tagades alati kõrge kvaliteedi. Harley panus on meie projekti edus märkimisväärne, olles tõeline kullatükk meie tiimis.

JANNO KUIV

Janno on meie meeskonna elektritööde meister ja programmeeritavate juhtajude seadistamise ekspert, kelle kogemus ja kirg ala vastu ajab teda minema alati süvitsi ja igasse projekti suhtuma ülima pedantsusega. Tema kogemus hõlmab laia spektrit sõidukeid, 1500+ hobujõuga võistlusautodest kuni perfektselt töötavate klassikuteni. Janno töö tagab, et iga sõiduk mitte ainult ei vasta, vaid ületab ootusi.

BHF_5304.jpg
Töökohad

Soovid liituda?

Kas oled kirglik mehaanik, kes naudib keerukaid väljakutseid ja on alati valmis õppima midagi uut? Meie dünaamiline meeskond otsib just sind – multitalenti, kes ei heitu väga erineva iseloomuga tööst. Olgu selleks custom metallitöö või lihtsam detailide vahetus.

Sinu roll meie meeskonnas:

  • Lahendada erineva keerukusega tehnilisi ülesandeid, olles valmis sukelduma metallitööde või elektroonikasse süvitsi.

  • Mõista autode tehnilisi sõlmi ja nende tööpõhimõtteid, et panustada meie projektide edusse.

  • Olla avatud uutele õppimisvõimalustele ja tehnoloogiatele,  ning viia jooksvalt kurssi ennast erinevate lahenduste, erinevate auto mudelite ja uute tehnoloogiatega.

  • Töötada meeskonnas, jagades oma teadmisi ja õppides kolleegidelt.

Meie ideaalne kandidaat:

  • On kogenud mehaanik, kes tunneb hästi nii metalli kui ka elektroonikaga töötamist.

  • Omab tugevat arusaama autode tehnilistest sõlmedest ja tööpõhimõtetest.

  • On iseseisev probleemilahendaja, kellele meeldib väljakutsete lahendamine.

  • On entusiastlik õppija ja tahab oma oskusi pidevalt arendada.

  • Suudab suurepäraselt töötada iseseisvalt olles samas mõnus kaaslane töökojas.

Kui tunned, et see kirjeldus sobib sulle, siis ootame sind kandideerima, et liituda meie innovaatilise ja edumeelse meeskonnaga. Saada oma CV ja motivatsioonikiri, milles kirjeldad, kuidas saad meie projekte oma oskustega rikastada info@raketibaas.com

Ootame põnevusega sinuga tutvumist!

bottom of page